Panele szklane

PANELE SZKLANE JEDNOBARWNE:
Ciekawą alternatywą dla płytek w kuchni są lakierowane panele szklane. Panele stanowią idealnie gładką powierzchnię, bez fug gdzie gromadzą się zanieczyszczenia. Odporne na wilgoć, tłuszcz, nagrzanie oraz warunki panujące w kuchni . Panele robimy ze szkła hartowanego, a dostępne są w kolorystyce barw RAL.

PANELE SZKLANE Z GRAFIKĄ.
Stanowią ciekawą alternatywę dla paneli jednobarwnych jak także dla przestarzałej glazury. Panele wykonywane są indywidualnie na wymiar dla każdego klienta i można je montować już po zakończeniu montażu mebli. Wybór grafiki dokonują państwo na stronie: www.fotolia.pl
Proces zamawiania:
-pomiar
-wizualizacja z wybraną przez klienta grafiką
-produkcja panelu
-montaż.

Gablotki

Jedną z gałęzi naszej działalności są szklane gablotki. Minimalna ilość okuć i szkło plus optymalne wykorzystanie przestrzeni montażowej sprawiają, że mamy eleganckie miejsce na przechowywanie różnorakich przedmiotów.

Lustra i półki

Oferujemy wysokiej jakości lustra o zwiększonej zawartości związków srebra i miedzi w podkładzie, co czyni je bardziej odpornymi i idealnymi do montażu w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności . Lustra robimy na wymiar wraz z dowozem i montażem.

Parawany

Parawany stanowią praktyczne i eleganckie uzupełnienie każdej prostokątnej ( i nie tylko) wanny jak i niszy prysznicowej. Okucia w kolorze chrom lub mat i bezpieczne szyby hartowane. Szkło można zaimpregnować powłoką ograniczającą powstawaniu osadów.

Systemy przesuwne

Manualne systemy przesuwne do drzwi szklanych. Idealnie nadają się do zastosowania w domu i pomieszczeniach biurowych. Duża funkcjonalność systemów umożliwia stosowanie w praktycznie każdym projekcie, gwarantując zachowanie elegancji i estetyki.

Zabudowy i inne

Jesteśmy firmą świadczącą wszelkiego rodzaju usługi zabudów szklanych ze szkła hartowanego w technologii BEZRAMOWEJ. Realizujemy architekturę nowoczesną z naciskiem na indywidualność i nowatorstwo rozwiązań.

Kabiny prysznicowe

Proponujemy państwu kabiny prysznicowe robione na wymiar.
- grubość szkła 6-12mm hartowane
- szkło przezroczyste, matowe,
lakierowane lub barwione w masie - wysokiej jakości atestowane okucia
- możliwe impregnacja szkła powłoką Anti Calc zmniejszającą osad na szkle.